Жах: У Харкові 15 людей загинули під час пожежі в будинку для літніх людей. Відео

У Харкові 15 людей загинули під час пожежі в будинку для літніх людей

При пожежі в будинку для літніх людей в Харкові 15 людей загинули, ще п’ять постраждали. Про це повідомила Державна служба з НС України в четвер.

У Харкові 15 людей загинули під час пожежі
У Харкові 15 людей загинули під час пожежі

“21 січня о 15:03 в Харкові по вул. Нижня Гіевська, 150Б, у двоповерховому житловому будинку, попередньо переобладнаному під будинок престарілих, виникла пожежа на другому поверсі. Станом на 16: 05 на місці пожежі виявлено тіла 15 осіб, п’ять людей постраждали”, – йдеться в повідомленні відомства.

У Харкові 15 людей загинули під час пожежі

Площа пожежі склала 100 кв. м. Для гасіння пожежі залучено 28 осіб особового складу та сім одиниць техніки. Подія кваліфіковано як НС державного рівня.

Відео Телеграм – Канал Zapara ДНЯ

Президент України Володимир Зеленський уже відреагував на трагедію в Харкові.

“Страшна трагедія у Харкові. Через пожежу в будинку для літніх людей є загиблі та потерпілі. За попередніми даними, на момент початку пожежі в будинку перебувало 33 літні людини. Наразі вже відомо про 15 загиблих і 5 постраждалих. Ми всі молимося, щоб не було більше”.

“Міністру внутрішніх справ – відкрити та взяти під особистий контроль відповідну кримінальну справу і в якнайшвидші терміни відповісти на питання, які причини трагедії та хто в ній винен”.

“Закликаю місцеву владу – очільників міст та областей – максимально співпрацювати з центральною владою і зробити все можливе для допомоги постраждалим та родичам, які втратили своїх близьких. Мої щирі співчуття”, – Володимир Зеленський