У грі “Call of Duty” з’явилася локація “Донецьк”, де показали справжнє обличчя російських військових: тортури, страти і хіматаки 

У грі “Call of Duty” з’явилася локація “Донецьк”, де показали справжнє обличчя російських військових: тортури, страти і хіматаки

 

У новій версії комп’ютерній грі Call of Duty з’явилася локація Downtown Donetsk з ​​«Донбас Ареною».

«У сюжеті гри російський солдат продемонстрований тим ким він і є насправді – показові страти, побиття жінок, хімічна атака… Не армія, а терористична організація! І це я зараз вже не тільки про цю гру» , – пише блогер Alex Noyt.

 

Call of Duty

 

За його словами, кращі російські гравці розривають мільйонні контракти.

За словами блогера, відомий стример Ілля Maddyson Давидов після знайомства з сюжетом висловився досить категорично: «Грати в відверто злочинну гру, де прямим текстом говориться, що армія нашої країни це терористи – це треба бути повним виродком». Так що ти, Іллюша? Розкажи в Україні, Сирії та Грузії про російських «миротворців».

 

Call of Duty

 

Відзначимо, Call of Duty – серія відеоігор в жанрі шутера від першої особи, присвячених Другій світовій війні і боротьбі з тероризмом. Це на багато користувачів гра, на ній можуть одночасно грати до 32 чоловік.

Розробники стверджували, що найменування команд не матимуть нічого спільного з існуючими військовими формуваннями (умовні «сили ДНР» битимуться з «Нацгвардією»). Крім того, картка не відтворює реальні бойові дії. Але на одному зі скріншотів можна розгледіти занедбаний стадіон, який нагадує «Донбас-Арену».

Крім Донецька, в списку мультіплеєрних карт є сирійське поселення і навіть і лондонська площа Пікаділлі.

Джерело інформації: fakty.ua