Творці серіалу «Свати» знайшли нову Валюху і Івана Будько. Стало відомо, кому дісталася ця роль

Творці серіалу «Свати» знайшли нову Валюху і Івана Будько. Стало відомо, кому дісталася ця роль

 

Сериал “Свати 7”

Поки що невідомо, коли саме на екрани вийде сьомий сезон телевізійного серіалу «Свати». Проте, зйомки вже йдуть і стало відомо, що в серіалі з’явиться абсолютно новий персонаж.

 

Сериал "Свати 7"
Сериал “Свати 7”

 

Творці серіалу вирішили включити в нього сцени, в яких персонажі стануть молодими. Для цього було необхідно підібрати акторів, які будуть максимально схожі на Івана і Валентину Будько в молодості. І, здається, їм це чудово вдалося.

Так, роль молодого Івана Будько зіграє син Федора Добронравова Віктор. А на роль молодої Валюхи запросили українську акторку Марію Тарасову. Відомо, що Марія, не дивлячись на свій юний вік, в архіві у актриси вже більше 40 ролей. Вона народилася 11 квітня 2007 року та почала зніматися в кіно, коли їй було всього лише чотири роки. Крім цього, Марія дуже захоплена танцями, і займається музикою.

 

Виктор Добронравов
Виктор Добронравов

 

Нагадаємо, раніше Тетяна Кравченко розповіла, Як не маючи особливого таланту може знайти популярність будь-який актор. «Кіно – цікавий досвід, воно дає славу, а вона необхідна акторові. Не вірю, коли кажуть: ми займаємося мистецтвом, і впізнаваність нам не потрібна, нічого подібного», – заявляє Тетяна.

 

Марія Тарасова
Марія Тарасова

 

Як ми уже повідомляли у сьомому сезоні комедійного серіалу «Свати» також з’явиться ще один несподіваний персонаж. Ним стане Палич – директор сільського клубу. Його зіграє Михайло Трухін, відомий за ролями в серіалах «Вулиці розбитих ліхтарів» і «Іванови-Іванови».