Трюдо змусили стати на коліна

У Канаді протестуючі проти расизму змусили прем’єр-міністра країни Джастіна Трюдо стати на коліно. Він так стояв на колінах 8 хвилин 46 секунд, стільки тривав задушливий прийом, в результаті якого помер темношкірий американець.

Канадський прем’єр Джастін Трюдо приєднався до акції Black Lives Matter в Оттаві, які проходять в різних містах світу в пам’ять про вбитого поліцейськими американця Джорджа Флойда. Його смерть викликала не тільки протести, але і погроми в США, активісти вимагають припинити расизм.

Трюдо змусили стати на коліна
Трюдо змусили стати на коліна

Як повідомляє CNN, Трюдо за час акції не вимовив ні слова. Він уважно слухав виступаючих, іноді в знак згоди хитав головою, аплодував деяким ораторам. Коли оголосили “хвилину мовчання”, частина учасників акції опустилася на коліна. Трюдо був одним з перших.

Він простояв на колінах 8 хвилин 46 секунд, стільки тривав задушливий прийом, після якого Флойд загинув. Ці 8 хвилин 46 секунд стояли в повній тиші учасники акцій в інших містах і країнах.

Пізніше в натовпі в Оттаві стали лунати крики з проханням до прем’єра “протистояти Трампу”.

У понеділок, коли Джастін Трюдо запитали журналісти, як він оцінює дії американської влади в історії з протестами, канадський лідер майже 20 секунд не міг знайти слова, щоб уникнути запитання.

 

 

Як ми також уже розповідали, учора, в українських ЗМІ з’явилася інформація про побиття, на заправці “ОККО”, народного депутата від фракції “Слуга народу” Юрія Заславського. В місцевому відділку поліції цей інцидент поки що не коментують.