Наші Патріоти! У Боснії троє Українців вкрали з банкоматів російського Ощадбанку 37 млн ​​грн

Троє громадян України в Боснії зробили трохи більше, ніж за дві доби, крадіжку 2,7 мільйона конвертованих марок (понад 37 млн гривень) з 23-х банкоматів російського Ощадбанку. Про це повідомляє видання “Fakty.UA”.

Частина банкоматів була пограбована в кінці робочого тижня – в п’ятницю. Але російський Ощадбанк не заявив про зникнення грошей. Тільки в понеділок, після того, як поліція заарештувала двох з трьох українців, росіяни послали повідомлення в банківське агентство, що з їх банкоматів зникли 2,7 мільйона конвертованих марок.

 

троє Українців
Троє Українців вкрали з банкоматів російського Ощадбанку 37 млн ​​грн

Як повідомляє боснійське видання Zurnal, постраждали банкомати Ощадбанку в Брчко, Ораше, Тузлі, Лукаваце, Кладань, Вогоше, Сараєво, Кіселяке, Крешево, Хаджича, абож, Мостарі, Чітлуке, Зіниці, Какань і в Бихач.

Повідомляється, що українці Олександр Зайцев, Дмитро Бойко і Ярослав Титаренко в’їхали в Боснію і Герцеговину з Сербії через прикордонний перехід в Зворнік вранці 31 січня.
2 лютого Бойко і Зайцев були арештовані після того, як поліція Бихач випадково на них натрапила.

Правоохоронці знайшли у них близько 100 тисяч марок, а решта 2,6 мільйона марок що, за даними Ощадбанку, пропали безвісти, до сих пір не знайдені. Заарештовані українці не співпрацюють з поліцією і не розкривають подробиць і причин своїх дій.

Третій українець – Титаренко зник. Імовірно, він в’їхав в Угорщину днем ​​пізніше.