По стопах племінниці: Тітка Юлії Тимошенко стала депутатом Дніпропетровської облради

 

Тітка Юлії Тимошенко стала депутатом облради

Антоніна Ульяхіна, яка є головою обласної організації партії “Батьківщина”  стала депутатом Дніпропетровської обласної ради. Про це розповідає місцеве видання Dnepr.news.

Тітка Юлії Тимошенко стала депутатом облради
Тітка Юлії Тимошенко стала депутатом облради
 

>

За даними Центральної виборчої комісії, пенсіонерка Антоніна Ульяхіна балотувалася першим номером у списку партії “Батьківщина”. А сама Ульяхіна є тіткою лідера партії, експрем’єр-міністра України Юлії Тимошенко.

Партія “Батьківщина” посіла останнє, сьоме місце на виборах до облради, набрала 6,7% голосів виборців і буде представлена ​​вісьмома депутатами.

Тітка Юлії Тимошенко стала депутатом облради

Антоніна Ульяхіна має специфічне ставлення до комуністичної ідеології. Так, політик привітала своїх однолітків з Днем комсомолу, які за часів СРСР відзначався 29 жовтня. При цьому вона супроводила привітання листівкою з радянською символікою – червоним прапорцем ВЛКСМ з образом Леніна.

Нещодавно ми розповідали, що лідер «Батьківщина» Юлія Тимошенко вразила українців зміною у своїй зовнішності. Зараз у Тимошенко злегка завите волосся, зібране у хвіст, збільшились губи, а також з’явилися окуляри округлої форми.

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------------------

 

-------------------------------------------------------------------------------------