Тимошенко зчепилися з Порошенком через російський газ

Експрезидент України Петро Порошенко, за каденції якого повним ходом йшла торгівля з Росією, вистачає цинізму і нахабства вимагати від нинішнього уряду не купувати російський газ.

Про це в ході засідання Погоджувальної ради Верховної Ради заявила лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко.

Тимошенко зчепилися з Порошенком через російський газ
Тимошенко зчепилися з Порошенком через російський газ

«Що стосується тарифів і енергетичної безпеки, ми хотіли б почути впевнене твердження прем’єр-міністра, що ми не будемо купувати газ у Росії, – в ультимативній формі говорив Порошенко. – Що ми не будемо купувати за корупційними схемами електроенергію у Білорусії та Росії, що ми збільшимо субсидії та розглянемо законопроєкт, які «Європейська солідарність» внесла для розгляду на порядку денного цього тижня».

Своєю чергою Юлія Володимирівна не упустила можливості “вколоти” Петра Олексійовича і назвала його слова цинізмом.

«Це цинізм, коли говорять, щоб не купувати російський газ. Кого ви за дурнів тримаєте? Ви 5 років, попередня влада, купували російський газ, оформляючи це через європейську біржу, але по всіх наших транзитних систем це проходило з Росії на Україну безпосередньо. Навіщо так обманювати людей?”, – заявила на підвищених тонах Тимошенко.

Telegram-канал «Zapara ДНЯ»

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ   Митрополит Павло (вже без свого "Мерседеса") з'явився у Лаврі! Строк домашнього арешту в нього закінчився