“Ти алкаголик и слабый актеришка”: Член “Нацкорпуса” накинувся на Сивохо з образами в прямому ефірі 

Член “Нацкорпуса” накинувся на Сивохо з образами в прямому ефірі

Як ми раніше повідомляли, 12 березня, представники організації «Нацкорпус» зірвали презентацію «Національної платформи примирення і єдності», яку проводив радник глави РНБО Сергій Сивохо. Вони напали на Сивохо і зірвали презентацію платформи щодо примирення з Донбасом

Дебош і бійка, яка привела до зриву презентації «Національної платформи примирення» з Донбасом, це хоч і жорсткий, але все одно старт кампанії.

Про це, по відеозв’язку в ефірі телеканалу «НАШ» заявив радник секретаря РНБО Сергій Сивохо.

Член "Нацкорпуса" накинувся на Сивохо

«Ми між собою домовилися вважати, що це старт «платформи». Тому що платформа національного примирення і єдності повинна враховувати думку всіх жителів України, в тому числі і таких, які з’явилися тоді на презентації. Нікуди не дінешся, це теж громадяни України. Тому ми вирішили, що такий у нас старт вийшов, трошки жорсткий, але нічого, це початок все одно», – заявив Сивохо.

Далі слово дали представнику «Нацкорпуса», колишньому білоруському націоналісту Сергію Коротких, який отримав громадянство України.

«Мені вас особисто шкода, ви такий слабенький актор з вираженими симптомами деменції і яскраво вираженим алкоголізмом. У вас ніколи не було політичних позовів, ви були тамадою у «регіоналів», і мені зараз цікаво, хто у вас, невдачливого актора, режисер, хто вам пише сценарії, які потрапляють під статтю 111 «держзради», і хто дає на це гроші , тому що ви збирали свій вертеп в найдорожчому комплексі країни? Це коштує великих грошей.”, висловився Коротких.

 

НАШ Член “Нацкорпуса” накинувся на Сивохо

Також нещодавно, ексдепутат Ради Ірина Фаріон вибухнула гнівною і образливою тирадою на адресу Сивохи: «Цей мішок лайна на прізвище Сивохо сказав, що агресивна меншість заважає “Зелені” будувати нову країну”. Відео

Сьогодні українські ЗМІ також повідомили що експрем’єр-міністр України Арсеній Яценюк був помічений в знесиленому стані біля київської клініки «Борис». На ньому була медична маска.