“Терміново всіх в одну палату, і закрити на карантин!”: Депутат із “ОПЗЖ” Волошин привіз коронавірус в Раду

Депутат Волошин із “ОПЗЖ”  міг привести коронавірус у Верховну Раду

 

 

Як сьогодні стало відомо, депутат від фракції “ОПЗЖ” Олег Волошин під час свого візиту до Франції в кінці лютого, контактував зі своїм колегою з французького парламенту Жаном-Люком Рейтцером. Про цей факт розповідає видання “UkrainianWall”.

 

Депутат Волошин із "ОПЗЖ"  міг привести коронавірус у Верховну Раду
Депутат Волошин із “ОПЗЖ”  міг привести коронавірус у Верховну Раду

 

Після цього з’явилася інформація що французький парламентарій заразився коронавірусом. Наразі депутат Національної асамблеї посилено бореться з хворобою і знаходиться в реанімації.

Так, ще 27 лютого цього року депутат Олег Волошин опублікував на своїй Facebook-сторінці повідомлення, в якому розповів про своє спілкування з Жаном-Люком Рейтцером, а також про підготовку до нової зустрічі в «нормандському форматі». На даний час повідомлення вже видалено з особистої сторінки депутата від «ОПЗЖ».

Депутат з Франції Жан-Люк Рейтцер був екстрено госпіталізований з підозрою на коронавірус 5 березня. Його стан оцінюється як серйозний. У Національних зборах Франції в даний момент йде розслідування, мета якого – визначити, з ким контактував хворий депутат. Всіх, хто з ним спілкувався в період з 24 по 28 лютого, попереджають про можливе зараження. До речі, сам Олег Волошин сьогодні був присутній на засіданні в ВР України.

Про це сьогодні також розповів колишній голова Офісу Президента Андрій Богдан. Він у своїй манері пожартував, що всіх діючих представників влади необхідно відправити на карантин.

 

Відео – Депутат Волошин зустрічався з хворим на коронавірус депутатом з Франції

Як ми уже розповідали, в останньому ефірі ток-шоу «Говорить великий Львів», яке виходить на каналі  «НТА», були зроблені неоднозначні заяви ексдепутатом Верховної ради Юріем Шухевичем про президента України Володимира Зеленського: ”Він що, хоче бути українським Сталіним? Це шоумен!”