Український Телеканал «Наш» випустив в прямий ефір бойовика «ЛНР» Відео

Телеканал «Наш» випустив в прямий ефір бойовика «ЛНР»

Учасник переговорів у Тристоронній контактній групі по Донбасу та один з ватажків проросійських бойовиків так званої «ЛНР» Родіон Мірошник «засвітився» в прямому ефірі українського телеканалу «Наш».

Телеканал «Наш» випустив в прямий ефір бойовика «ЛНР»
Телеканал «Наш» випустив в прямий ефір бойовика «ЛНР»
 

Присутні в студії політики, нардепи та чиновники говорили про реалізацію Мінських угод. Мірошник звинуватив Україну в недотриманні домовленостей, а також в нібито «обстрілі» окупованій території.

Він також висловив російську точку зору, що не РФ є учасником конфлікту на Донбасі, а так звані «ЛНР» і «ДНР», – наголошується в повідомленні. При цьому сам Мірошник заявив, що Донбас не перебуває в складі України, і на Донбас не поширюється українське право.

В знак протесту проти появи бойовика в ефірі колишній заступник глави Міністерства з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука вийшов зі студії. Нагадаємо, що власником телеканалу «Наш» є колишній нардеп від «Опозиційного блоку” Євген Мураєв.

Ми нещодавно розповідали, словесна перепалка відбулася в програмі Свобода слова між скандальним Іллею Ківою та ведучим програми Савіком Шустером: “Бред! Ти несеш бред”. Відео

Джерело