Татьяна Чорновіл в істериці та з криками покинула студію телеканалу “НАШ”. Відео

Татьяна Чорновіл з криками покинула студію телеканалу

Колишній депутат Верховної Ради Тетяна Чорновіл зі скандалом покинула прямий ефір на телеканалі «НАШ». В цей час присутні гості в студії обговорювали штурм Капітолію в США.

Татьяна Чорновіл з криками покинула студію
Татьяна Чорновіл з криками покинула студію
 

«В цьому випадку я можу провести паралелі між подіями в Вашингтоні та Києві, але не з Майданом, а з антимайданом. Що в основі протестів у Вашингтоні мотивація була штучною, що в основі протестів на антимайдан. Всі прекрасно розуміють, що фальсифікації виборів в США бути не могло», – заявила Чорновіл.

На думку ексдепутата, не можна порівнювати вибори в США з «фальсифікацією виборів Януковичем перед «помаранчевою революцією» і «революцією в Білорусі, де тиран Лукашенко 26 років при владі фальсифікував вибори».

Чорновіл додала, що порівняння Майдану і штурму Капітолію – це «велика маніпуляція». Коли ведуча спробувала уточнити у Чорновіл щодо маніпуляції, гостя почала кричати.

«Ви мене перебили та не даєте договорити! Все, до побачення», – сказала Чорновіл і, йдучи, згадала про штурм Капітолію під час англо-американської війни.

«Ось той штурм Капітолію можна порівняти з боротьбою України за незалежність», – додала Чорновіл і пішла.

 Раніше ми розповідали, що екснардеп парламенту Тетяну Чорновол, збурило питання про отримання нагородної зброї, і вона заявила що «дасть в морду» журналісту: «Ви не журналіст, ви – під***с».