В Україні священник-качок захотів балотуватися на вибори, але був покараний. ВІДЕО

Священник – качок захотів балотуватися на вибори, але був покараний

В Одеській області, в селі Кубей, що знаходиться у Болградського району священника Віктора Кочмара відсторонили від служіння через його участі у виборах. 

Священник - качок захотів балотуватися на вибори, але був покараний
Священник – качок захотів балотуватися на вибори, але був покараний

Священнослужителя відсторонили від служби, тому що він висунув свою кандидатуру на пост глави Кубейської об’єднаної територіальної громади, але не отримавши благословення митрополита Одеського та Ізмаїльського Української православної церкви  Агафангела.

В опублікованому указі повідомляється, що за невиконання благословення керівного архієрея, за свавілля, непослух, і несумісне зі служінням, участь в місцевих виборах в якості кандидата на посаду глави ОТО,  є неприпустимим.

«Віктор Кочмар звільняється від настоятельського служіння у Свято-Успенської церкви села Кубей і забороняється у священнослужінні», – повідомляється в указі.

Сам Віктор Кочмар в минулому є 11-кратним чемпіоном світу з паверліфтингу, а за освітою та дипломом він – ветеринарний лікар. До того як Кочмар прийшов до церкви у 2002 році, він понад десять років пропрацював в міліції. В минулому священнослужитель не раз ставав героєм сюжетів на українських телеканалах.

Відео Телеканал 1+1