В Україні священник-качок захотів балотуватися на вибори, але був покараний. ВІДЕО

 

Священник – качок захотів балотуватися на вибори, але був покараний

В Одеській області, в селі Кубей, що знаходиться у Болградського району священника Віктора Кочмара відсторонили від служіння через його участі у виборах. 

Священник - качок захотів балотуватися на вибори, але був покараний
Священник – качок захотів балотуватися на вибори, але був покараний
 

>

Священнослужителя відсторонили від служби, тому що він висунув свою кандидатуру на пост глави Кубейської об’єднаної територіальної громади, але не отримавши благословення митрополита Одеського та Ізмаїльського Української православної церкви  Агафангела.

В опублікованому указі повідомляється, що за невиконання благословення керівного архієрея, за свавілля, непослух, і несумісне зі служінням, участь в місцевих виборах в якості кандидата на посаду глави ОТО,  є неприпустимим.

«Віктор Кочмар звільняється від настоятельського служіння у Свято-Успенської церкви села Кубей і забороняється у священнослужінні», – повідомляється в указі.

Сам Віктор Кочмар в минулому є 11-кратним чемпіоном світу з паверліфтингу, а за освітою та дипломом він – ветеринарний лікар. До того як Кочмар прийшов до церкви у 2002 році, він понад десять років пропрацював в міліції. В минулому священнослужитель не раз ставав героєм сюжетів на українських телеканалах.

Відео Телеканал 1+1

---------------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------------------
 

-------------------------------------------------------------------------------------