Скандал на Волині: Священик «випадково» привітав президента РФ Путіна з днем ​​ангела

Священик «випадково» привітав Путіна з днем ​​ангела

У розташованому у Володимир-Волинському районі Волинської області селі Галинівка настоятель храму привітав з Днем ангела главу Російської Федерації Володимира Путіна. Про це розповідає видання “Replyua.net”.

Священик «випадково» привітав Путіна з днем ​​народження 
Священик «випадково» привітав Путіна з днем ​​народження 

 

 

 При цьому високопоставлений священнослужитель запевнив, що так вийшло випадково. Проте, парафіяни після такого вчинку закрили храм на замок Відомо, що священник Олексій Шаран опублікував текст привітання в коментарях під фотографією Путіна, і на цей факт звернув увагу місцевий журналіст Олексій Біянов.

Намагаючись виправдатися, настоятель храму пояснив, що випадково привітав Путіна. «28 липня я вітав іменинників, як зазвичай, з Днем ангела. За традицією, набраний текст взяв на розсилку всім, хто носить ім’я Володимир.

Оскільки я добре не розбираюся в смартфонах і Фейсбуці, то помилково в розсилку потрапив президент РФ. Друзі помітили, підказали і я привітання видалив», – пояснив Олексій Шаран.

Проте, вчора, 5 серпня на дверях церкви, де служив священник, розгнівані парафіяни повісили свій замок. Дану інформацію вже підтвердив глава ОТО. Більш того, він зазначив, що йому подзвонили та розповіли про подію анонімно. Віруючі мають намір зібратися біля храму та обговорити ситуацію зі священником Олексієм Шараном.

Священик «випадково» привітав Путіна з днем ​​народження 

 

Як ми також розповідали, скандально волонтерка Маруся Звіробій записала відео на якому вона по хамські обізвала першого президента України Леоніда Кравчука.

Звіробій не сподобалися заяви та мова першого президента “Ти гнида, стара повія та малорос”: М.Звіробій – ВІДЕО