Сутички під ВР: поранених поліцейських відвезли в лікарню. Відео

Сутички під ВР: поранених поліцейських відвезли в лікарню

Зіткнення демонстрантів з правоохоронцями під будівлею Верховної Ради України сьогодні закінчилися нападом на поліцейських. Двоє з них травмовані і відвезені в лікарню. Нападник затриманий.

Про це повідомляє відділ комунікацій поліції Києва.

 

 

Як розповіли в прес-службі, інцидент стався після того, як поліцейські намагалися завадити протизаконно встановити військовий намет.

«Окремі учасники заходів намагалися встановити на проїжджій частині на вулиці Грушевського військовий намет», – йдеться в повідомленні.

Розпочата поліцейськими «профілактична бесіда з метою недопущення скоєння правопорушень», закінчилася нападом на них.

«За попередніми даними, в результаті конфліктної ситуації тілесні ушкодження отримали двоє поліцейських. Їх доставили в лікарню для надання медичної допомоги», – повідомляє відомство.

Нападника затримали і відвезли у відділок. Поліція закликала організаторів та учасників акцій «дотримуватися вимог чинного законодавства і не порушувати громадський порядок».

 


Нагадаємо, зараз в центрі Києва знаходяться кілька тисяч чоловік, які вимагають від парламенту не розглядати законопроекти про продаж сільськогосподарської землі. Час від часу виникають сутички між різними групами протестувальників і силовиків.

Джерело інформації