Супрун з чоловіком вигнали з таксі Uber через спроби захиститися від COVID-19

Супрун з чоловіком вигнали з таксі Uber через спроби захиститися від COVID-19

Колишнього міністра охорони здоров’я України Уляну Супрун та її чоловіка таксист попросив вийти з авто на півдорозі до пункту призначення через прохання відкрити вікно.

Про це Супрун розповіла в себе на Facebook.

Супрун з чоловіком вигнали з таксі Uber
Супрун з чоловіком вигнали з таксі Uber
 

«Вірус SARS-CoV-2 передається повітряно-крапельним шляхом. Швидше за все це може трапитися при тривалому контакті (понад 15 хвилин) і на близькій відстані (менш як 1,5 метра) від інфікованої людини. Ще швидше, що це станеться в невеликому і погано провітрюваному приміщенні. Наприклад, в таксі», – зазначила ексміністр.

Супрун заявила, що під час кожної поїздки в таксі завжди просить відкрити хоча б одне або два вікна, але цього разу таксист не захотів цього робити, зазначивши, що «боїться захворіти через протяг».

«Тоді ми сказали йому, що від протягу не передаються небезпечні збудники хвороб, на відміну від задушливого повітря. Пробували розповісти про дослідження. Але він не захотів нас слухати. Зате запропонував вийти на півдорозі з авто. Водій злякався міфічного протягу більше, ніж реального COVID-19», – заявила Супрун.

Раніше ми також розповідали, на Facebook з’явилася дуже цікава інформація та фотографії. Так користувачка соцмережі повідомила у себе на сторінці про те, що нещодавно в київському таксі помітила водія який дуже сильно схожий на ексдепутата парламенту Михайла Гаврилюка: “Я помітили відомого “козака” Гаврилюка який працює таксистом”.