“Курив траву, пив горілку, нічого не пам’ятаю”: Суд заарештовував винуватця ДТП де загинула вся родина. Відео

Суд заарештовував винуватця ДТП де загинула вся родина

 

Сьогодні столичний Шевченківський суд обрав запобіжний захід винуватцю смертельної ДТП під Києвом. Антона Желепа був заарештований на два місяці без права внесення застави.

Суд заарештовував винуватця ДТП де загинула вся родина
Суд заарештовував винуватця ДТП де загинула вся родина

Як відомо, учора 12 липня, на Столичному шосе в результаті аварії загинули чотири людини, в тому числі двоє дітей – дівчинка 4 років і 10-річний хлопчик. Третя дитина загиблого подружжя перебуває у важкому стані, йому 14 років.

Під час засідання суду Желепа визнав свою провину, а від послуг адвоката відмовився. Суддя під час встановлення особи підозрюваного повідомив, що той офіційно не працює, одружений, у нього є троє дітей.

“Курив марихуану та пив горілку…Їхав зі швидкістю 180 км/год. Куди я їхав, чому і звідки не пам’ятаю”, – заявив Желепа. Він додав, що не пам’ятає, як заволодів транспортним засобом.

Що стосується авто Mersedes, за кермом якого перебував винуватець ДТП, є дві версії. Так, за словами прокурора, або Желепа викрав автомобіль, або власник дав йому ключі.

Відео Телеканал ZIK

Як ми також розповідали, на днях правоохоронці Дніпровщини розшукали двох дівчат підлітків, які напередодні стали “популярні” у соціальних мережах завдяки опублікованому відео де вони займаються вандалізмом, та трощать приміський потяг. Відео

реф