Стало відомо, в яких умовах сидить в московському СІЗО актор Михайло Єфремов

Стало відомо, в яких умовах сидить в московському СІЗО Михайло Єфремов

Російські ЗМІ розкрили зміст меню в московському СІЗО-5, куди поміщений актор Михайло Єфремов, засуджений на вісім років в’язниці за смертельне ДТП в столиці.

СІЗО Михайло Єфремов

 

Серед платних послуг доступні замовлення гарячих обідів і додаткового харчування, переказ грошей на особовий рахунок, а також покупка різних товарів.

Гарячий обід, в тому числі халяльний і вегетаріанський варіанти, можна замовити для ув’язненого на певну дату. З окремих страв в меню є качка по-пекінськи, курка з апельсинами, шашлик, піца і торти.

СІЗО Михайло Єфремов

Для покупки також доступні різні продовольчі товари, зокрема молочні продукти, ковбаси, кондитерські вироби, а також сигарети. З непродовольчих товарів можна придбати термобілизну, нарди, лото і постільну білизну.

СІЗО Михайло Єфремов

Зараз Єфремов вже перебуває в новій камері. Його співкамерники теж вперше тут. Є за ДТП, є за незаконний перетин кордону, один хлопець за наркотики.

СІЗО Михайло Єфремов

ЯК СИДИТЬ МИХАЙЛО ЄФРЕМОВ / VIP КАМЕРА УБИВЦІ – ВІДЕО

Відео КТО ПО ЖИЗНИ

Нагадаємо що аварія за участю автомобіля артиста сталася 8 червня. Його позашляховик виїхав на зустрічну смугу і зіткнувся з іншою машиною, за кермом якої був водій Сергій Захаров, він загинув.