Спалили відділення поліції! У США проходять акції проти утисків темношкірих

 

Протестувальники спалили поліцейську дільницю в американському Міннеаполісі, в ньому працювали копи які вбили темношкірого городянина, тому в місті спалахнули протести вони тривають вже три доби.

Щоб зупинити сутички між мітингувальниками і поліцейськими місцева влада просить ввести в Міннеаполіс національну гвардію. Неспокійно вже і в інших містах, акції проти утисків темношкірих поширюються Сполученими штатами.

Спалили відділення поліції
Спалили відділення поліції
 

>

Вночі мітингувальники розбили і підпалили поліцейську дільницю де працювали правоохоронці які затримували убитого Джорджа Флойда. Всі хто був на чергуванні довелося евакуювати з даху будівлі вертольотами. Смерть афроамериканця обурила місто, влада якого змушена через зіткнення ввести надзвичайний стан, а губернатор штату прийняв рішення залучити національну гвардію для придушення протестів.

Нагадаємо, що афроамериканець Джордж Флойд помер в понеділок, після того як коп під час арешту застосував спецпрійом, натиснувши коліном йому на шию. Флойд задихаючись просив не вбивати його, в лікарню чоловіка доставили вже мертвим. Після цього чотирьох поліцейських звільнили, причиною затримання Флойда стало використання підроблених чеків.

“Зараз дуже багато ненависті та болю в нашому місті, я розумію це, розуміють і городяни. Все що відбувається в останні дні це неприйнятно для демократичної держави, вимагаємо справедливого покарання для винних”, – заявив мер Джейкоб Фрей.

Сім’я загиблого вимагає справедливого покарання для винних, проте прокуратура не поспішає затримувати винних в убивстві, слідство на цей момент і далі триває. Масові невдоволення поширюються, протести прокотилися Чикаго, Лос-Анджелесом і Мемфісом, а в Денвері поліцейський збив мітингувальника який перешкоджав руху транспорту.

А в Нью-Йорку, місті є епіцентром коронавірусу, зібралося кілька тисяч осіб з написами на плакатах “Досить вбивати чорношкірих”, “Не буде справедливості, не буде миру”. 

Відео НВ

Як ми повідомляли сьогодні, в Україні всі здивовані такою весняною погодою. Так за останній день через сильні опади було підтоплено Харків, Одеса, Львів та Дніпро. За даними метеорологів така погода протримається в Україні ще наступні два-три дні, і істотно не зміниться.

---------------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------------------
 

-------------------------------------------------------------------------------------