Сьогодні 21 квітня день визволення України від влади Порошенко

 

Минув лише рік, після красивої й впевненої перемоги Володимира Зеленського, а скільки уже зроблено. Браво Президенте!

Як це було
Як це було

Як це було!

Кандидат в президенти України Володимир Зеленський перемагає в другому турі голосування на виборах президента України – за нього віддали голоси 73,23% виборців. Ці дані повідомила Центральна виборча комісія України після обробки 100% електронних протоколів. Чинний президент Петро Порошенко, згідно з тими ж даними, набирає 24,45% голосів.

Чинний український лідер обійшов Володимира Зеленського лише в одному регіоні країни – Львівській області. У двох інших областях заходу України (Тернопільська та Івано-Франківська області) результати Зеленського були найнижчими в порівнянні з іншими областями країни – трохи вище 50%.

У 7 регіонах України (Дніпропетровська, Донецька, Запорізька, Луганська, Миколаївська, Одеська і Харківська області) молодий політик отримав підтримку понад 85% виборців, які взяли участь в голосуванні.

У Києві за Володимира Зеленського проголосували трохи більше 60 відсотків виборців.

Переможець другого туру президентської кампанії в Україні Володимир Зеленський подякував своїй команді, сім’ї і виборцям за підтримку.

«Ми зробили це разом! Я просто хочу сказати спасибі своїм батькам за підтримку і за те, що вони це пережили. Моїй дружині за силу і витримку. Якби вона раніше почула про мене все, що говорили, мабуть, вона б не вийшла за мене. Спасибі батькові моєї дружини, моїх дітей, всієї моїй родині », – сказав Володимир Зеленський, виступаючи перед журналістами після закриття виборчих дільниць.

 

Джерело

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.