Смолій вказав в декларації 120 млн, апартаменти в Севастополі, та 40 об’єктів нерухомості

Яків Смолій, який був звільнений з посади голови Нацбанку подав обов’язкову декларацію. Документ був опублікований на сайті Нацагентства по запобіганню корупції.

Смолій вказав в декларації 120 млн
Смолій вказав в декларації 120 млн

Так у колишнього керівника НБУ задекларовано 19 офісів в різних регіонах країни. Багато з них оцінюються в суму понад 200 тисяч гривень. Також Смолій володіє 13 земельними ділянками, багато з яких більше тисячі м.2.

Також у списку нерухомості сім’ї Смолія кілька квартир і будинків, апартаменти на 177,6 кв. м і гараж на 22,7 кв. м в Севастополі на території анексованого Криму,.а також фізкультурно-оздоровчий комплекс, будинок відпочинку, медичний заклад і кілька гаражів.

У декларації ексглава Центробанку – чотири автомобілі, гідроцикл і елітні годинники. Смолій також володіє часткою корпоративних прав в 11 компаніях.

Доходи топ чиновника за перше півріччя 2020 року складалися з доходів від оренди нерухомості, акцій і дивідендів. Загальна сума доходу за цей час склала 9 мільйонів гривень, з яких зарплата в Нацбанку – 212 тисяч.

На рахунках Якова Смолія зберігається близько 120 мільйонів гривень, в тому числі 3,8 млн. доларів, 14,6 млн. грн, 3,8 тисячі євро.

Хто такий Яків Смолій? 

Відео НАШ

Як ми також розповідали, першого президента України Леоніда Кравчука звинуватили що він носить начебто дороги годинник. Так після святкового виступу у Верховній Раді експрезиденту почали дорікати в його дорогих аксесуарах.