«Відкрита і приємна людина»: «Слуга народу» офіційно висунула Вірастюка на довибори в Раду

Партія «Слуга народу» офіційно висунула Вірастюка на довибори в Раду

Партія «Слуга народу» офіційно висунули Василя Вірастюка кандидатом в нардепи Як повідомила заступник голови пропрезидентської фракції в Раді Євгенія Кравчук.

Ексспортсмен буде балотуватися в 87-ому окрузі в Івано-Франківській області. За її словами, Вірастюк відомий не тільки в статусі найсильнішої людини світу, але і як людина, що займається реабілітацією ветеранів війни.

Партія «Слуга народу» офіційно висунула Вірастюка
Партія «Слуга народу» офіційно висунула Вірастюка

І тепер він планує це робити на державному рівні. «Упевнена, що і тут перемога буде за нами», – резюмує Кравчук. Його конкурентами на довиборах в Раду будуть Маруся Звіробій, Руслан Кошулинський, Олександр Шевченко та Михайло Ноняк.

“Я звик, як спортсмен, до чесної боротьби”: кандидат в народні депутати від “Слуги народу” Василь Вірастюк заявив телеграм-каналу PavlovskyNews, що не готувався до можливої ​​”брудної політичної боротьби” за перемогу на 87-му окрузі

При цьому під час своєї презентації в статусі майбутнього політика Вірастюк розповів, що на Івано-Франківщині більшість бордів з його конкурентом від “ЄС” Марусею Звіробій невідомі залили фарбою.