“Ви хочете дипломатичної війни?”: Скандал з послом України на кордоні з Білоруссю потрапив на ВІДЕО

Скандал з послом України на кордоні з Білоруссю потрапив на ВІДЕО

В мережі було опубліковане відео інциденту з обшуком на кордоні машини Надзвичайного і Повноважного посла України в Білорусі Ігоря Кизима.

Відео в мережі опублікувало видання «tyt.by».

Скандал з послом України на кордоні з Білоруссю
Скандал з послом України на кордоні з Білоруссю

«Пан, посол, відповідно до білоруського законодавства, на нас покладено обов’язок прикордонного контролю, в тому числі й огляд автомобіля», – каже прикордонник.

Іван Кизим нагадує представнику білоруської прикордонної служби, що дипломатичний багаж не підлягає огляду. У відповідь прикордонник заявляє, що і не буде цього робити і «просто пропонує йому відкрити задні двері».

Український дипломат попереджає прикордонника, що звернутися з нотою протесту: «Ми починаємо дипломатичну війну. Ви хочете цього?”.

Як ми також розповідали,  на остатньому засіданні Верховної Ради білоруські прапори стали “яблуком розбрату” українських депутатів. Так народні обранці від «Голосу», «Європейської солідарності», та депутати від «Слуги народу», розмістили червоно-білі прапори в парламенті та винесли їх на трибуну.

Це дійство не сподобалося скандальному нардепу від “ОПЗЖ” Ільї Ківі, він взявши чинний червоно-зелений прапор Білорусі дуже жваво перекрикував опонентів, та висловлював велику підтримку Олександру Лукашенку. ВІДЕО