Скандал на телеканалі Дощ!

Скандал на телеканалі Дощ! 
Скандал на телеканалі Дощ!

Російський “опозиційний” телеканал “Дощ”, який переїхав до Риги, допомагає російським окупантам з оснащенням, щоб тим було комфортніше вбивати українців.

Це все, що потрібно знати про так званих російських “опозиційних” тележурналістів.

На телеканалі вже видалили скандальний запис з ведучим Олексієм Коростелевим, та заявили, що ніколи не допомагали російським військовим на фронті.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ   "Батьки! Прийміть якісь заходи!": На могилі батьків Путіна в Петербурзі невідомі залишили записку до них

Після цього ведучий «Дощу» Олексій Коростелев був звільнений з роботи через висловлювання про допомогу російським військовим.

Міністр оборони Латвії Артіс Пабрикіс також відреагував на його скандальну заяву і закликав анулювати посвідку на проживання тележурналістам «Дощу».

 

Раніше, слідчі СБУ провели обшук в колишнього власника проросійського телеканалу “НАШ” Євгена Мураєва. Під час обшуків було вилучено готівку, у тому числі російські рублі, зброю, та пропагандистську літературу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ   Відео знищення Су-25 окупантів біля Волохова Яру! Українські військові збили винищувач СУ-25 на Харківщині