Швейцарські годинники в Раді. У депутата-стоматолога Дубнова на руці Breitling, а нардеп Палиця носить за $ 26 000 Rolex

Як передає видання “Страна”, сьогодні у Верховній Раді депутати в першому читанні схвалили законопроект про незаконне збагачення . За основу взято законопроект №1031, який передбачає впровадження механізму цивільної конфіскації корупційних активів, а також повернення кримінальної відповідальності на незаконне збагачення.
Документ, зокрема, пропонує доповнити Кримінальний кодекс положеннями, які встановлюють кримінальну відповідальність за придбання чиновником активів, вартість яких перевищує на 15 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (на сьогодні це 255 000 гривен) її законні доходи.
Тим часом журналісти видання “Страна” помітили у кількох депутатів дорогі аксесуари.
Як виявилося, 31-річний Артем Дубнов (СН) носить швейцарський годинник класу люкс Breitling. У нього модель з серії Superocean Heritage 46.
Якщо у Дубнова на руці оригінал, то коштує цей годинник 140 850 гривень. Ціна може змінюватись в залежності від матеріалу ремінця. Водонепроникність до 200 метрів, а в корпусі знаходиться сертифікований хронометр з автопідзаводом. Корпус виконаний зі сталі, а скло сапфірове. Головна його характеристика – висока стійкість до появи подряпин.
Артем Дубнов і президент Зеленський, фото: facebook.com
Нагадаємо, що Артем Дубнов балотувався по 213 виборчому округу на Троєщині (Київ). Його пов’язують з бізнесменом, забудовником і Андрієм Вавріша, який в свою чергу є хорошим другом глави ОП Андрія Богдана.
Дубнов закінчив стоматологічний факультет Національного медичного університету ім. Богомольця за спеціальністю “Стоматологія” та інтернатуру по загальній стоматології на базі Національної академії післядипломної освіти лікарів ім. П. Шупика. Також навчався на юридичному факультеті Університету економіки та права “КРОК” за спеціальністю “Господарське право”. Лікар-стоматолог-хірург в ТОВ “Клініка Дубнової” Стоматологія “. Президент Всеукраїнської громадської організації” Асоціація імплантологів України “
Крім Дубнова в дорогих годинниках прийшов до сесійної 46-річний Ігор Палиця, член депутатської групи “За майбутнє”, народний депутат має легендарний Rolex.

Ігор Палиця носи швейцарський годинник Rolex, фото: вилучаючи Каумбаев, “СТРАНА”

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ   Наталія Королевська та її чоловік Юрій Солод написали заяви на складання мандатів депутатів!
Близький соратник олігарха Ігоря Коломойського вибрав модель Rolex Daytona 116 509, яка коштує щонайменше $ 26 000 або 646 880 гривень за курсом НБУ на 11.09.2019 року.

Як зазначено на офіційному сайті компанії Rolex, хронограф Daytona був вперше представлений в 1963 році. Модель розробили спеціально для професійних автогонщиків.
“Завдяки безелем (ободок) з тахиметрічну шкалою цей надійний хронограф ідеально підходить для вимірювання швидкості в межах до 400 одиниць на годину, будь то кілометри, милі або інші міри довжини. Назва та функції цих легендарних годин однозначно вказують на їх приналежність до світу автомотоспорту” , – йдеться в офіційному описі.

Ігор Палиця в парламенті, фото: вилучаючи Каумбаев, “СТРАНА”
Годинники на руці Палиці схожі на Rolex Daytona з 18-каратного білого золота з червоною секундною стрілкою і чорним циферблатом, на якому розташовані три дрібних лічильника.
“У той час як плавна центральна секундна стрілка відміряє час з точністю 1/8 секунди, лічильники відображають години та хвилини минулого часу. Завдяки цьому автогонщики можуть точно контролювати проходження кожного відрізка траси”, – повідомляє Rolex.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ   Кадиров в комі в кремлівській лікарні! Найближчі 72 години для Кадирова стануть вирішальними

Джерело інформації: strana.ua