Що коїться в Білорусі! Що не хотіли карантину? Вже понад 1000 заражених на сьогоднішній день

Вже понад 1000 заражених на COVID-19

Що коїться в Білорусі?

За новими даними які були опубліковані сьогодні, в Білорусі кількість заражених на COVID-19 перевалила за 1000 (1066) хворих.

По заявах міністерства охорони здоров’я Білорусі, в ході боротьби з короновірусом було залучено понад 25 тисяч медичних працівників, і тільки завдяки їхній праці вдалося домогтися нерозповсюдження хвороби. За словах місцевих чиновників в медустановах для хворих на вірус надано близько семи тисяч ліжко-місць.

Що коїться в Білорусі?
Що коїться в Білорусі?

“На стаціонарі зараз знаходяться 980 хворих. У більшості хворих захворювання проходить у середній або легкій формі. На даний день 33 людини потребують використання апарату штучної вентиляції легенів, постійно проводяться медичні засідання за участю найкращих докторів і реаніматологів-анестезіологів”, – так пишуть в МОЗ Білорусі.

На 8 квітня людей які одужали 77 пацієнтів, летальні випадки 13. Так за статистикою на сьогодні хворих на COVID 19 в країні досягло 1066 чоловік. А за останній день кількість пацієнтів збільшилася на 205. У всіх лабораторіях країни проводять тести на вірус, вже зроблено більше 45 тисяч перевірок на коронавірус.

Багато галасу і знущань, щодо ставлення білоруської влади до світової епідемії було висловлено в соціальних мережах. Так люди жорстко коментують і дії президента країни Олександра Лукашенка, сміючись над його невдалими заявами про не ведення раніше карантину.

“А що вся планета всі дурні, карантин ще місяць тому ввели, тільки наш” вічний батька “хотів часником і горілкою вірус знищити”

“Ідіоти де Ви зі своїми військовими та докторами місяць тому були, коли школи та магазини закривати треба було”

Источник

Как мы уже сообщали, популярная российская певица Надежда Бабкина почувствовала резкое недомогания. Прямо в своей квартире в Москва певице стало плохо, артистке сначала поставили диагноз пневмонию. Сейчас Надежда Бабкина с коронавирусом введена в искусственную кому