“Похорон перетворили у Квартал-шоу на кістках”: “шестерки” старої влади накинулись на Зеленського

“Похорон перетворили у Квартал-шоу на кістках”: “шестерки” старої влади накинулись на президента Володимира Зеленського

 

 

Завидники президента України Володимира Зеленського звинуватили владу в тому, що та влаштувала шоу використавши для цього загиблих пасажирів і членів екіпажу збитого над Тегераном «Боїнга» «Міжнародних авіаліній України».

Такий маразм у своєму блозі написав київський політолог Михайло Чаплига. Його слова уже почали цитувати й репостити всі вороги президента і України, а найбільше з цього почали глузувати російські ЗМІ.

 

Похорон перетворили у Квартал-шоу
Похорон перетворили у Квартал-шоу – Фото Facebook

 

«Навіть з цих похорон президент Зеленський влаштував шоу кварталу. Хтось спізнився на рейс, хтось додому. А Зеленський знімав чергову серію свого шоу на кістках», – написав Чаплига.

Так цей експерт прокоментував церемонію прощання з тілами загиблих, яку знімали просто чудово в европейському стиліі. А люди самі зупинялися і віддавали пошану загиблим українцям.

“А цікаво де сам був цей антиукраїнський політолог” – запитують користувачі в соцмережах.

 

Відео Youtube Факти ICTV

 

Як ми повідомляли раніше, прийшов жах 2020 року – Коронавірус з Китаю! Уже третій людина стала жертвою невідомого вірусу в Китаї. Загадкова хвороба набирає обертів, вже третя людина став жертвою невідомого коронавірус в Китаї.