Сенцов заявив що російські в’язниці забиті українськими козлами. Відео

Сенцов заявив що російські в’язниці забиті українськими козлами

 

За останні роки українська молодь масово виїжджає до Росії «на заробітки», продавати наркотики. Їх там «пачками» затримують силовики і відправляють в колонію на п’ять-дев’ять років.

Про це в ефірі телеканалу UA: Перший заявив повернутий на Україну Олег Сенцов, який відбував у Росії покарання за начебто підготовку теракту в Криму.

 

Сенцов заявив що російські

 

Олег Сенцов заявив, що не поважав таких співвітчизників, які працювали в країні-агресора і тримався від них подалі.

«Там дуже багато інших українців. Я їх бачив, багато в Лабитнангі, кілька сотень людей. Там одна і та ж історія – люди приїхали по оголошенню в Росію продавати наркотики. В останній рік-два-три їх ціла хвиля там, сотні прямо. Вони приїжджають, знають навіщо вони приїжджають, роблять закладку, тому що наркотики не продаються з рук в руки, там робиться закладка і в інтернеті ти робиш місце і забираєш. Така, заочна продаж.

Але, коли ти поклав, тебе відразу затримують і дають п’ять-шість-вісім-дев’ять років, скільки міліції в голову прийде, і все. Людина приїхала заробляти гроші, нічого не заробив, отримує сім років і сидить. Але я з ними не спілкувався з трьох причин.

Перша – людина приїхала в країну-агресор, заробляти гроші. Ми з ними воюємо, а він прийшов вирішувати свої особисті проблеми, у мене вже така людина не викликає поваги. Друге – вони продавали наркотики. З будь-яких понять це зло, їх називають у в’язниці баригами і вони не викликають ніякої поваги. І третє – вони всі, ці люди, це в основному молоді хлопці 20-25 років, всі 100% цих людей йшли співпрацювати з адміністрацією, це так звані КОЗЛИ. Вони тим більше не викликають ніякої поваги», – заявив Сенцов.

 

Відео Youtube UA:Перший

 

Нагадаємо що нещодавно Володимир Зеленський відповів на критику Олега Сенцова: «Соромно йому за президента … А мені соромно за слова Олега!!!»