“Він дурень, чи він вже падлюка?”: Савченко в неадекватному стані накинулася на Зеленського. Відео

 

Савченко накинулася на Зеленського

Чинна влада і президент Володимир Зеленський не можуть не розуміти, що обіцяні МВФ мільярди не підуть на розвиток економіки України, але все одно приймають кабальні закони заради отримання кредитів.

Такі неадекватні заяви зробила в прямому ефірі телеканалу «112 Україна» скандальна екс-депутатка Верховної ради Надія Савченко.

Савченко накинулася на Зеленського
Савченко накинулася на Зеленського
 

>

«Завжди, коли українська влада робить щось погане українському народу, вона завжди кричить, що це з найкращими думками про український народ”.

“І коли я чую президента Зеленського, я не можу зрозуміти – він в даному випадку дурень або він вже падлюка? Тому що не можна не розуміти очевидних речей: чи не буде тих мільярдів, які нам обіцяють. Якщо вони до нас прийдуть, вони тут же від нас підуть або на погашення боргів, або їх просто вкрадуть. Вони не дійдуть до українця, з думками про який Зеленський кричить, що нам потрібні ці закони», – сказала Савченко.

Цей “герой” України впевнена, що український народ повністю розчарувався у своєму президентові.

 

Як ми уже повідомляли, на полігоні в Донецькій області під час проведення планових навчальних стрільб сталася трагедія. Через вибух міномета загинув один український військовий, ще вісім людей отримали поранення. Більш детально про це йдеться в прес-службі Державного бюро розслідувань.

 

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------------------

 

-------------------------------------------------------------------------------------