Савченко кадрами зі свого відпочинку розсмішила мережу

Ексдепутат Верховної Ради Надія Савченко наробила шуму в соціальних мережах опублікувавши свої фотографії з відпочинку на своїй особистій сторінці у «Фейсбук».

Савченко кадрами зі свого відпочинку розсмішила мережу
Савченко кадрами зі свого відпочинку розсмішила мережу

На опублікованих фотографіях Надія позує з металевими крилами на тлі водойми, фото були зроблені в селі Мигія, Миколаївській області. Водночас сама Надя вказала, що подорожувала по заповідниках Херсонщині, де відвідала солоні озера, Олешківські піски та Асканію Нову.

Але користувачі мережі не оцінили образ колишнього депутата. Люди стали висміювати Савченко, залишивши багато жартівливих та глумливих коментарів під її фотографіями.

«Крила маленькі! Чи не наберуть підйомної сили для такої ж*пи. Як інженер кажу!»,« Надя Люфтваффе»,«А ви дійсно Надя голодували?»,«Чорний ангел»,«Архангеліще надій»,«Яка країна – такі й Люцифера»,«Для такої туші крильця малі»,«Те мужик якийсь, нє?»,«Крила відгризла у кого-то»,«Як корові сідло»,«Не Злет, Ванга!», – писали користувачі.

Як ми раніше розповідали, ексдепутат парламенту Надія Савченко спантеличила мережу своїм образом на дні народження журналіста Дмитра Гордона. Надія вдягнулася на день народження в колготки тілесного кольору з глянцевим блиском, які все модні експерти порадили б жінкам давно це викинути: “Надя в платье?! Так она что девочка?”.