«Самоликвидировался»: Сайт «Миротворець» із жартом прокоментував смерть Валентина Гафта

Сайт «Миротворець» із жартом прокоментував смерть Валентина Гафта

 

Сайт «Миротворець», по своєму прокоментував смерть російського актора Валентина Гафта. Портал позначив сторінку Гафта як «Самоликвидировался».

«Самоликвидировался 12.12.2020» – так відреагували редактори сайту на смерть відомого актора.

Сайт «Миротворець» із жартом прокоментував смерть Валентина Гафта

 

«Миротворець» ще за життя актора помістив його у свою базу. Причиною внесення стали його висловлювання проти України. Гафт заявив про те, що дуже любить Україну і її народ, але зараз до влади прийшли «виродки».

«Як я можу не любити, не приймати росіян і українців? Це чудові два народи, а відбувається казна-що! Україна завжди була для мене чудовою країною, я там провів величезну кількість днів, місяців, років. У мене єврейська сім’я, батьки родом з Полтавської губернії, в будинку говорили по-українськи. Улюблена пісня батька і мами: “Дивлюсь я на небо, та й думку гадаю: Чому я не сокіл, чому НЕ літаю?”. Ось мої пісні! Я знаю, які чудові, приголомшливі артисти були на Україні: Амвросій Бучма, Наталія Ужвій, Богдан Ступка. Велика Ужвій колись сказала про мене: “Це буде хороший артист”. Як же я можу сказати щось погане про Україну? Адже культура і мистецтво – це і є обличчя країни. А якщо в ній з’являються виродки, так хто ж винен?», – говорив актор в коментарі виданню «Гордон» у вересні 2015 року.

«Україна вбиває своїх же, – заявив він тоді. – Те, що відбувається на Україні, – це каліцтво, яке впроваджується в людство», – уточнив він, додавши, «я бачу, як ви керуєте країною Україною, це чорт знає що! Гидота. Бог засудить це все, я вірю: просто так це не пройде».

Після цих слів Валентин Гафт був занесений до бази «Миротворець».

Крім того, актор був занесений в «чорний список» українського міністерства культури.

Сайт «Миротворець» із жартом прокоментував смерть Валентина Гафта
Сайт «Миротворець» із жартом прокоментував смерть Валентина Гафта

Як відомо, Валентин Гафт помер сьогодні, у віці 85 років. Причиною смерті, за словами його дружини Ольги Остроумовой, стали наслідки інсульту.