А вони і далі хочуть майдани та війну! Мережу сколихнула новина про самогубство ветерана АТО

 

Мережу сколихнула новина про самогубство ветерана АТО

 

Самогубство ветерана АТО

Сьогодні українські ЗМІ, зокрема видання “Replyua”, сповістили про смерть військовослужбовця, бійця 95-ї окремої аеромобільної бригади Ігоря Волинця (Єнота).

 

самогубство ветерана АТО

 

Відповідно до попередніх даних, захисник територіальної цілісності України покінчив життя самогубством, про що на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook написав військовий Сергій Сердюк.

За його словами, трагедія сталася в ніч на 7 грудня. Тим часом, коментуючи цю сумну подію, відомий гонщик і волонтер Олексій Мочанов пише, що товариші по службі в жаху від події. Він припустив, що скоро українців очікує пік самогубств серед військових.

самогубство ветерана АТО

Похорон Волинця відбудуться в рідному селі Голубівка, Ружинського району Житомирської області. На війну Ігор Волинець пішов в 2014 році, працював водієм взводу розвідників. Брав участь в обороні Донецького аеропорту.

Боєць сприяв забезпеченню ротації бійців, підвозив бійцям боєприпаси, воду, їжу, забирав поранених. Також йому довелося пережити підрив на міні, в Пісках чотири рази його контузило. Має нагороду «За мужність» III ступеня та недержавним орденом «Народний Герой України».

ато


Як ми уже повідомляли український олігарх Ігор Коломойський погрожував суддям після програшу БК Дніпро, в якому грає його син

 

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------------------

 

-------------------------------------------------------------------------------------