Саакашвілі розніс Бойка на очах всієї країни

Якби не Михайло Саакашвілі, всі ефіри ток-шоу Шустера заполонили б міркування про знов подовжений карантин. А так вся увага переключилася на кадри. Точніше, на кадр, який поки не зайняв своє місце в українській владній піраміді.

Експрезидент Грузії, як яскрава комета, залетів в студію Савіка Шустера – і відразу позначилося світле майбутнє. Залишився дрібниця, – знайти до нього дорогу.

Саакашвілі розніс Бойка на очах всієї країни
Саакашвілі розніс Бойка на очах всієї країни

Та Юрій Бойко, який з передачі в передачу медитує в студії, поширюючи навколо себе хвилі спокою. Цього разу благодушність досягло піку – воркуючим, ласкавим голосом Бойко зауважив, що скептично ставиться до Михайла Саакашвілі:

– Тому що, бачили, як це було в Одесі: зайшов з 23% довіри та вийшов з 3%.

При словосполученні «рейтинг довіри» Саакашвілі, до того блаженно споглядав студію, сіпнувся і сфокусувався на Бойко. А після перерви врізав:

– Якби Бойко і його фракція мене підтримували, у мене б виникли сумніви щодо своєї доброчесності!

Ця заява доставила Юрію Бойку невимовне задоволення, судячи з усмішки, яка ставала все краще і ширше, як у чеширського кота. Приємно, мабуть, бути зерцалом корупціонерів – якщо вже сам Саакашвілі готовий поставити під сумнів!

А далі Михайла Саакашвілі неможна було зупинити…

 Джерело

Володимир Зеленський нагородив 22 рятувальники за гасіння Чорнобильської зони відчуження. Президент разом з іншими першими особами відправився в Київську область в 34-ту річницю Чорнобильської катастрофи. На вертольоті вони облетіли ділянки, які постраждали від пожежі. Відео

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.