«ZpSanek»: Суд відновив Олександра Куницького кандидатом від партії «Слуга народу». Відео

 

«ZpSanek»: Суд відновив Олександра Куницького кандидатом від партії «Слуга народу»

 
Шостий апеляційний суд Києва скасував рішення ЦВК про зняття з виборів кандидата в нардепи від партії «Слуга народу» Олександра Куницького.
   
ZpSanek
Суд відновив Олександра Куницького кандидатом від партії «Слуга народу»
   
Трансляцію із залу суду Куницький вів на своїй сторінці в Фейсбуці, про це передає Час Пік .
 
ЦВК мотивувала скасування реєстрації Куницького як кандидата тим, що протягом останніх 5 років він залишав територію України на строк більше 90 днів.
 
Суд постановив, що рішення ЦВК про зняття кандидатури Куницького було протиправним, так як кандидат надав пояснення про причини відсутності в Україні протягом 264 днів у 2015 році.
 
Нагадаємо, Куницький балотується по мажоритарному округу №169 в Харкові, має громадянство Ізраїлю.
  Відео Facebook Александр Куницкий 
ZpSanek

Автівкі з кортежу Зеленського влаштували ДТП з автобусами, в яких їхали діти

За інформаціею  сайту “Страна” у Запорізькій області колона автобусів з дітьми, які поверталися з курортів, потрапила в ДТП.

Нова Соціальна Мережа: Google представив  нову соціальну мережу “ШНУРКИ” або “SHOELACE”

Google продовжує експериментувати з новими продуктами та послугами. Пошуковий гігант недавно пішов з соціальної мережі Google+.

«Знову до Польщі на заробітки». У мережі знущаються з останнього дня депутата “козака Гаврилюка”

Депутат Михайло Гаврилюк, або як його називають в народі «козак Гаврилюк», який за часів революції гідності запам’ятався тим як над ним знущалась “беркутня”, за що незабаром був включений в список «Народного фронту»

Маразм зашкалює: Зеленського почали тролити у соцмережах через червоні “трухани”

Під час робочого візиту в Одесу  президент України  Володимир Зеленський в яскравих червоних плавках і співробітники його адміністрації викупалися в Чорному морі перед камерамиВідео купання з’явилося на Facebookсторінці

 

 

 

Зеленський хотів просто плакати і ридати, коли побачив реформи Супрун на власні очі. Відео Автівкі з кортежу Зеленського влаштували ДТП з автобусами, в яких їхали діти. Відео