Жителі України набивають собі татуювання із Зеленським, вороги називають їх «зебольними»

Жителі України набивають собі татуювання із Зеленським, вороги називають їх «зебольними»

 

 

 

Київський татуювальник Дмитро Хома на своїй сторінці в Instagram показав роботи, які він зробив із зображенням президента України Володимира Зеленського. Українські ЗМІ розтиражували зображення 19 серпня, користувачі реагують не компліментарно.

 

 

 

 

 

«І ось вже другий мій клієнт побажав собі набити портрет президента Володимира Зеленського . Деякі вже прокоментували це як «знову хайп» або «знову». З одного боку, це так і є, оскільки такі речі ніколи не пройдуть повз. А з іншого боку, зауважте, що у нас в Україні ніхто і ніколи не набивав собі обличчя попередніх президентів. Напевно, варто задуматися, що люди вірять, незважаючи на те, що з нами до цього робили. Носій саме цього портрета @ d_chaika_9 коментує свій вибір дуже просто: «в знак поваги і підтримки» », — повідомив Хома.

 

 

 

Користувачі соцмережі суперечливо відреагували на татуювання.

 

 

«Народ реально тронулся, який сором».

 

 

«Через 5 років:» Вася, а де рука? «. «Та знаєш, без неї мені краще» ».

 

 

«Другий зебольной».

 

 

Нагадаємо, в травні ЗМІ опублікували татуювання із Зеленським та мером Харкова Геннадієм Кернесом мешканка міста Рузанна Щербина , яка називає себе «ЗЕбанутой». Вона прикрасила своє тіло зображенням Зеленського, який тримає в руках трьох котиків, пише видання «Главред».

 

 

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

И вот уже второй мой клиент пожелал себе набить портрет президента @zelenskiy_official Некоторые уже прокомментировали это как « снова хайп» или «опять» . С одной стороны это так и есть, поскольку такие вещи никогда не пройдут мимо. А с другой стороны, заметьте, что у нас в Украине никто и никогда не набивал себе лицо предыдущих президентов. Наверное стоит задуматься, что люди верят, не смотря на то, что с нами до этого делали. Носитель именно этого портрета @d_chaika_9 комментирует свой выбор очень просто: «в знак уважения и поддержки» Я такого же мнения, поскольку я вижу, как Владимиру Зеленскому тяжко и как он старается для нас, для обычных людей. Конечно же мне хочется, чтобы Владимир заметил эту тату, не для того, чтобы моя пачка попала в СМИ, не для пиара, поскольку «популярность» это такая себе штука…. Мне хочется, чтобы Владимир не потерял надежду и веру в свои старания, чтобы он чувствовал поддержку . @zelenskiy_official , мы в Вас верим. А что вы думаете по этому поводу?

Публикация от Tattoo artist Kiev•Тату мастер (@dima_homaa)

Феномен Володимира Зеленського

Відео Youtube Радио Свобода

Джерело інформації: ukraina.ru