«Текст на суфлері написали вороги України»: Зеленського звинуватили по Ст. 338 Наруга над державними символами

 

«Текст на суфлері написали вороги України»: Зеленського звинуватили по Ст. 338 Наруга над державними символами

   
В мережі інтернет президента України звинувачують в нарузі над державними символами, Зеленський неодноразово переплутав черговість кольорів прапора, у зв’язку з чим ризикує таким чином попасти під кримінальну відповідальність за наругу над державною символікою.
    Зеленського звинуватили  
Про це на своїй сторінці в Facebook написала користувач Аліна Анатоліївна. В тому числі, вона пожартувала, що авторами тексту цього звернення є вороги України.
   
«Між тим, слуга (президент Володимир Зеленський ) Покірно зачитав текст з суфлера, написаний ворогами України, повторивши кілька разів не «синьо-жовтий», а «жовто-синій», знову потрапивши під статтю, а точніше: ст.338 УК», — пише автор посту.
   
Слід зазначити, що відповідно до законодавства, згадане правопорушення може спричинити за собою кримінальне покарання на три роки тюремного терміну.
      Відео Twitter Володимир Зеленський
По матеріалах: replyua.net
Зеленського звинуватили в нарузі над державними символами
 

 

 

Шествие Достоинства в День Независимости Украины: онлайн-трансляция Вот и конец Новороссии: «Сепар» Пушилин по українські привітав «ДНР» з днем ​​прапора України