Зеленського розкритикували за виступ в КСУ і назвали «кривлякой». Відео

 

Зеленського розкритикували за виступ в КСУ і назвали «кривлякой»

 
Сьогодні, 11 червня, президент України Володимир Зеленський виступив на засіданні Конституційного суду України з короткою промовою, назвавши свою юридичну позицію «незаперечною і бездоганною».
 
Зеленського розкритикували
Зеленського розкритикували за виступ в КСУ

У мережі бурхливо відреагували на його мову, жорстко засудивши «читання з листочка». Так, народний депутат від «Народного фронту» Дмитро Тимчук на своїй сторінці в Facebook здивувався, як людина з минулим акторським досвідом не може запам’ятати текст.
 
«Не можу зрозуміти: як актор, все свідоме життя вільно викладає написані кимось тексти, в новій ролі ніяк не може говорити не з папірця? Справа в пам’яті або в репліках? », — зазначив він.
 
У той же час волонтер і ветеран АТО Мирослав Гай висловив свою думку щодо дій Зеленського. «Справа в сенсах. Актор в театрі проводить роботу над роллю, розбираючи репліки, засвоюючи за змістом і підтексту. Проживаючи їх, він часто робить думки автора своєю. Репліки ж Зеленського в ролі президента він не розумів.
 
Він каже чужі, не свої думки, а часу на роботу над ними, на їх осмислення у нього немає, як очевидно і бажання. Мозок і мовний апарат відмовляються запам’ятовувати і промовляти бесмислицю, а це все тексти пов’язані з його новою посадою», — написав він. «Він не актор, а звичайний кривляка», — написала в коментарях Світлана Лисиця.
  Відео Youtube Радіо Свобода Україна
Джерело інформації: replyua.net  

 

 

Бійка біля КСУ: Противника Зеленського по голові, а противницю Порошенка по обличчю «Zpsanek» идет в Раду: По округу в центрі Харкова від «Слуги народу» йде блогер Олександр…