«Не можливо розвиватись під звуки пострілів» — Зеленський виступив на Саміті ООН. Відео

«Не можливо розвиватись під звуки пострілів» — Зеленський виступив на Саміті ООН

 

Сьогодні вночі президент України Володимир Зеленський виступив з промовою на Саміті Генеральної Асамблеї ООН.

 

Зеленський виступив на Саміті ООН

 

Зеленський заявив що має надію, що після підтримки міжнародних друзів і партнерів, Україні нарешті вдасться повернути свої території дипломатичним шляхом, припинити війну і встановити мир.

«Жодна держава не досягла сталого розвитку без миру і почуття безпеки. Сталий розвиток неможливий під звуки пострілів і вибухів, неможливо там, де панують агресивні геополітичні стратегії, де аплодують вторгненню в інші держави і порушення прав і свобод людини», — заявив президент України.

По словах Зеленського, Україна віддана своїм зобов’язанням з Цілей сталого розвитку  для досягнення таких цілей було створено національні стратегічні рамки, функціонує механізм впровадження цілей і моніторингу цього процесу.

 

Володимир Зеленський нагадав всім, що після окупації  Донбасу і Криму в державі було зруйновано критично важливі інфраструктури і промислові об’єкти, загублені міжгалузеві зв’язки.

«Але найголовніше — це те що Україна втратила понад 13 тисяч своїх громадян. Це не тільки професійні військові, а й прості добровольці. Серед загиблих є вчителя, медики, спортсмени, вчені, дослідники, художники, музиканти, журналісти, правозахисники. Кожен із загиблих міг би внести свій вклад в розвиток не тільки України, але і всього світу., але це, на жаль, неможливо, — підкреслив президент України.

 

Відео Youtube Зе! Президент


Як ми писали раніше Глава Офісу Президента Андрій Богдан сьогодні засвітився в черзі за новим iPhone в США

Також сьогодні стало відомо що Віктор Янукович може повернутися на Україну

“А що бомонд ліфчики уже не носить”: Иванка Трамп викликала ажіотаж провокаційним нарядом в ООН