Зеленський привітав з Днем української писемності

 

Вітаючи українців з Днем української писемності та мови, президент Володимир Зеленський виступив з відвертим визнанням.

Зеленський привітав з Днем української писемності
Зеленський привітав з Днем української писемності

Так президент заявив, що шкодує, що не вивчив українську мову в молоді роки. Розвиваючи тему, він згадав про експрем’єра Азарова і його дикий російсько-український суржик. Паралельно Володимир Зеленський закликав відмовитися від булінгу тих, хто поки тільки осягає ази української мови.

«У шкільні та університетські роки мені не пощастило, не було можливості добре вивчати рідну українську мову. Вивчати так, щоб не тільки розуміти, а й спілкуватися нею. Вільно і правильно. Не нагадуючи при цьому одного колишнього прем’єр-міністра», — пожартував президент.

Президент закликав не вдаватися до агресії на адресу тих, хто поки не вивчив українську.

«Булінг, агресія, примус точно не сприятимуть його вивчення … Майже у кожного з нас є друг, товариш або колега, якому не пощастило володіти українською мовою. Закохайте їх в українську мову!»- закликав Володимир Зеленський.

Зеленський привітав з Днем української писемності

Ми також розповідали, після інформації про смерть Михайла Жванецького президент України Володимир Зеленський відреагував на цю трагічну новину знаменитими словами письменника: «Нічого страшного, якщо над тобою сміються. Значно гірше, коли над тобою плачуть».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ   "Слуги народа" прибули в Трускавець на курси молодого нардепа. Відео