Зеленський провів екстрену зустріч з депутатами своєї фракції. «Про Авакова думки розділилися»

Зеленський провів екстрену зустріч з депутатами своєї фракції. «Про Авакова думки розділилися»

 

 

За повідомленням видання  «Страна», сьогодні, 28 серпня, президент України Володимир Зеленський в конгресно-виставковому центрі «Парковий» зустрічався з фракцією «Слуги народу». Зустріч почалася о 16:00. На місці чергував один бусик з кортежу Зеленського, який припаркувався на задньому дворі.

 

 

За результатами зустрічі журналістам нічого конкретного не сказали. Більшість представників терміново роз’їхалися по своїх справах.

 

 

Судячи по паперах, які були в руках у представника Зеленського на зустрічі обговорювали ряд тем: зміни в митний кодекс, інвестиційний клімат, зміна будівельних норм, стан доріг, підтримку кінематографа, держслужбу, удосконалення системи ProZorro.

 

 

Зеленський провів екстрену зустріч

 

 

Окремо обговорювали скорочення народних депутатів Верховної Ради до 300 осіб, призначення силовиків, прогули і реєстрацію в Раді, законодавчий спам та інше.

 

 

О 18:24 серед журналістів заговорили про те, що президент Володимир Зеленський також покинув місце зустрічі. Хоча бус все ще стояв на парковці. Однак вже без супроводу.

 

 

Зеленський провів екстрену зустріч

 

 

За підсумками зустрічі виступив заступник керівника Офісу Президента України Юрій Костюк. Він зазначив, що в даний момент йде конкурс на посаду глави МВС і президент розглядає чотири варіанти. А ось думки однопартійців про персону Авакова на посаді глави МВС розділилися.

 

 

У багатьох народних обранців на піджаках замість депутатських значків у вигляді герба красувалися зелені значки з написом «Слуга народу».

 

Джерело інформації: strana.ua

Зеленський провів екстрену зустріч з депутатами своєї фракції