Зеленський повернув громадянство Саакашвили: Ух влаштує Міхо всім політикам свято!. Відео

Зеленський повернув громадянство Саакашвили: Ух влаштує Міхо всім політикам свято!

 

 

Екс-голові Одеської ОДА та колишньому президенту Грузії Михайлу Саакашвілі повернули українське громадянство. Відповідний указ сьогодні підписав президент України Володимиром Зеленським. Це означає, що нинішній глава держави змінив указ п’ятого президента України Петро Порошенко
.
Зеленський повернув громадянство Саакашвили
Зеленський повернув громадянство Саакашвили
«Внести до указу президента України від 26 липня 2017 року №196« Про припинення громадянства України Бондаревой Т., Корнійчука О. А., Коротецького Л.О. та інших осіб »зміну, виключивши положення про втрату Саакашвілі Міхеілом громадянства України», — наголошується в документі. Примітно, що сам скандальний політик після інавгурації Зеленського просив його повернути громадянство України .

 

Екс-президент Петро Порошенко позбавив Саакашвілі громадянства в липні 2017 року, коли той перебував у Сполучених Штатах з робочим візитом. У тому ж році в вересні політик перетнув польсько-український кордон в оточенні своїх прихильників, що супроводжувалося протистоянням з прикордонниками і правоохоронцями.

 

На своїй сторінці в Facebook колишній президент Грузії і екс-глава Одеської обладміністрації Міхеїл Саакашвілі подякував Володимира Зеленського за надання йому українського громадянства. Крім слів подяки, які скандальний політик процитував українською та російською мовами, він прикріпив відповідний указ, який підписав глава держави.

 

Відео Youtube НАШ.МАКСІ-ТВ

 Джерело інформації: replyua.net