Зеленський посмішив  мережу вдаривши свою дружину Олену по руці на концерті Монатика. Відео

 

Зеленський посмішив мережу вдаривши свою дружину Олену по руці на концерті Монатика

 
У перший день літа, 1 червня, український президент Володимир Зеленський в Києві відвідав концерт виконавця Monatik.
 
Зеленський посмішив
Зеленський посмішив  мережу вдаривши свою дружину Олену по руці
На фан-сторінці знаменитої ведучою шоу «Кварталу 95» з’явилося відео, на якому Володимир Зеленський виходить на публіку стадіону, де збирався провести концерт виконавець Монатік, і махає українцям.
 
Дружина Олена почала повторювати його рухи, після чого Володимир Зеленський жартома вдарив першу леді по руці.
 
Момент насмішив як очевидців події, так і користувачів соцмереж. Так, в коментарях до ролика українці відверто сміялися з вчинку президента, багато вихваляли його відкритість і посилали найкращі побажання — як в особистому житті, так і в управлінні Україною.
 
«Здорово ось так і треба», «Сім’я Президента випромінює тепло і позитив», «Все … Монатік тепер крутіше всіх!», «Нашого такого молодого, розумного, люблячого України і українців, інтелігентного, порядного, позитивного, красивого, з почуттям гумору — так люблять українці! »,« Саме таким повинен бути президент! Успіхів йому і мудрості! Соломон просив у Бога мудрості — і я прошу мудрості для Володимира Зеленського, щоб керувати такою прекрасною країною, як Україна! », — пишуть шанувальники Зеленського.
  Відео Instagram elenakravetsof
Джерело інформації: facenews.ua

 

 

Поліцейських, які були п’яні і вистрілили у голову дитині, затримали. Відео «Життя для того, щоб жити»: модель яка вибігла на поле під час фіналу ЛЧ пояснила…