Так Литва чи Латвія? В Зеленського подарували атлас чиновнику який осоромитися з назвою

 

Так Литва чи Латвія? В Зеленського подарували атлас чиновнику який осоромитися з назвою

 

Після вчорашньої публікації від Офісу президента України, де Латвію була переплутана з Литвою, держслужбовцю який провинився було призначено стягнення і подарований географічний атлас.

 

Зеленський подарував атлас чиновнику
Зеленський подарував атлас чиновнику який осоромитися з назвою

 

Про це повідомив заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook 17 жовтня.

Нагадаємо що Володимир Зеленський побував у Латвії, причому в фотозвіті Офісу президента в соціальних мережах було зазначено, що Зеленський відвідував Литву. Цей промах був помічений користувачами і викликав бурю насмішок.

«Вчора в пості на акаунті Офісу Президента України в соцмережах була допущена помилка в написанні назви країни, в яку глава держави здійснював офіційний візит. Помилку відразу ж виправили. Спеціаліст по роботі в соціальних мережах, який допустив цю помилку, отримав стягнення і географічний атлас в подарунок. Просимо вибачення у читачів аккунта», — написав Тимошенко.

 

По матеріалах видання: ukraina.ru

Як ми писали раніше Володимир Зеленський з молотком в латвійському парламенті розвеселив Мережу

А в соціальних мережах також висміяли нове відео з Ківою і Медведчуком в Раді: “Два *чорта* и хэви-метал”

 

Скандального Свинарчука-Гладковського затримали при спробі втечі з України «Крадуть тай годі!»: депутатів Ради просять повернути сільничку в парламентський буфет
© 2018 — 2022 UA.STENA.INFO Всі права захищені. Копіювання матеріалів без зворотного посилання на сайт заборонено! Контакти: ua.stena.info@gmail.com