«Заявления написали все!»: Зеленський вперше прокоментував «відставку» Богдана. Відео

«Заявления написали все!»: Зеленський вперше прокоментував «відставку» Богдана

 

 

У п’ятницю, 2 серпня, під час візиту в Івано-Франківську область Президент України Володимир Зеленський повідомив, що глава Офісу президента Андрій Богдан написав заяву на звільнення . Про це повідомляє прес-служба глави держави.

 

 

 

.

 

 

«Ми не тримаємось за владу. Ми — всі ключові люди, які зі мною прийшли, — домовилися з самого початку, що напишемо заяви на звільнення. Якщо суспільство або президент відчуватимуть, що та чи інша людина не може впоратися з поставленими України завданнями, то в будь-який момент ця людина, не тримаючись за крісло, піде у відставку «, — сказав Зеленський.

 

 

 

За його словами, він поки заяву Богдана про відставку не підписав. Крім того, президент додав, що при необхідності може показати заяви на звільнення від членів його команди.

 

 

 

Нагадаємо, інформація про те, що Андрій Богдан подав у відставку з’явилася в ЗМІ 1 серпня . Тоді ж в мережі була опублікована нібито фотографія самої заяви. Втім, заступник голови Офісу Президента Руслан Рябошапка спростував інформацію про те, що Богдан подав у відставку.

 

 

 

Відео Facebook UA: Карпати