Завод Порошенка «Кузня на Рибальському» заарештований. Відео

Завод Порошенка «Кузня на Рибальському» заарештований

 

Печерський суд наклав арешт на все нерухоме майно та корпоративні права одного з головних активів екс-президента України Петра Порошенка — заводу «Кузня на Рибальському».

 

Завод Порошенка

 

Про це повідомляє колишній перший заступник глави Адміністрації президента Віктора Януковича Андрій Портнов.

 

Про це він повідомив на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

 

«Друзі, позитивні новини. Печерський суд наклав арешт на все нерухоме майно та корпоративні права одного з головних активів Порошенко — заводу Кузня на Рибальському. Арешт активів стався в рамках розпочатого за моєю заявою кримінального провадження про легалізацію та відмиванні злочинних доходів і несплаті податків. Головними фігурантами справи є Порошенко і Тігіпко. Продовжуємо комплекс навчально-виховних і кримінально-конфіскаційних заходів. Нічого особистого, просто злодій повинен сидіти у в’язниці», — повідомляє Портнов.

 

 

Нагадаємо, Андрій Портнов також сьогодні відреагував на підпал будинку екс-глави Нацбанку України і партнера Порошенко Валерії Гонтаревої. Він зазначив , що «підпал погано, але симетрично».

 

Відео Youtube Телеканал ZIK

 

Завод Порошенка «Кузня на Рибальському» заарештований


З’явилося відео пожежі в будинку Гонтаревої, який закидали коктейлями Молотова


 

А Президент то не тот!: мережу розсмішило «президентське» фото Зеленського із відділку поліції «Наши отношения с партией «Батьківщина» подошли к концу!»: Співачка Приходько перша втікає від Тимошенко