«Скільки можна ганьбити президента»: Мендель знову підставила Зеленського своєю дивною поведінкою

 

Юлія Мендель знову підставила Володимира Зеленського своєю дивною поведінкою

 

Прес-секретар президента України Юлія Мендель під час прес-конференції Володимира Зеленського і Майка Помпео кілька разів з’являлася в кадрі. 

Так 31 січня державний секретар США Майк Помпео і президент України Володимир Зеленський дали спільну прес-конференцію за підсумками зустрічі.

Мендель

Державний секретар США Майк Помпео прибув з візитом в Україну. У своєму «Твіттері» після приїзду він написав, що підтримка США для України залишається незмінною, і саме це він має намір підкреслити під час зустрічей з лідерами української влади.

Примітно, але під час виступу Зеленського глядачі могли спостерігати за спиною президента його прес-секретаря Юлію Мендель. Вона весь час перебувала в кадрі, немов контролюючи дії президента.

 

Джерело

Це уже не перша дивна поведінка речника глави української держави, так під час інтерв’ю президента України Володимира Зеленського виданню “Сегодня” в Токіо, прес-секретар глави держави Юлія Мендель  кілька разів визирала з-за стіни, махала руками і жестами намагалася показати журналістам, що бесіду з президентом пора закінчувати.

 

Мендель президент

 

Скандал за скандалом: Комаровський зібрався в «гастролі» по Росії — мережа почала лютувати і ображати… «Продаються Слуги Народу» Постійно незадоволена Тимошенко в істериці виставила партію  на продаж