Як Зеленський і «Квартал 95» вітали Коломойського з днем ​​народження і просили у нього грошей. Відео

 

Як Зеленський і «Квартал 95» вітали Коломойського з днем ​​народження і просили у нього грошей

   
У розпорядженні новостного порталу «Страна» з’явилося відео, на якому відображені учасники студії «95 Квартал», вони звертаються до олігарха Ігоря Коломойського, вітають його з днем ​​народження і в жартівливій манері просять у нього «вплинути на канал 1 + 1», щоб той погасив борг перед «Кварталом». Відео імовірно записувалося в лютому 2018 року.
 

Відзначимо, що це відео зараз активно розсилається по різним ЗМІ людьми з оточення Ігоря Коломойського.
   
Для чого це робиться — питання відкрите. Можливо, олігарх таким чином хоче в черговий раз продемонструвати свою близькість до президента України. А можливо, і хоче «підставити» Зеленського, намагаючись йому за щось помститися.
   
Нагадаємо, раніше говорили шо в Зе-команді не проти мінімізувати вплив Коломойського, а тому встановлюють контакти і з іншими великими бізнесменами.
   
На відео присутні Євген Кошовий, Олександр Пікалов, Валерій Жидков, Юрій Корявченков, інші учасники студії. Знімає їх Володимир Зеленський.
   
«Дорогий Ігор Валерійович! Вітаю вас з днем ​​народження. Я знаю, що зараз з вами за столом дуже багато ваших близьких, друзів … У мене до вас єдине прохання в ваш день народження: вплиньте хоч як-небудь на канал» 1 + 1 «, нехай вони нам дадуть хоча б маленьку частину грошей, яку вони повинні, а то я через них починаю втрачати частину друзів. а вам бажаю не втратити», — говорить Євген Кошовий.
 
Після нього виступають інші учасники, також жартують, вітають Коломойського і просять, щоб телеканал 1 + 1 погасив борг перед «Кварталом». В самому кінці вони виконують уривок пісні «З днем ​​народження». Після цього до олігарха звертається сам Зеленський.
     
Джере

 

 

“Нех * ен идти в политику!”: Гриценко жестко осадил Вакарчука в прямом эфире. Видео Пікет за імпічмент Зеленського в Рівному: Дашу Коц та її друга визнали винними. Відео