Як українці спіймали Скабаеву в Парижі: «Открой личико с..чка…ах ты ватница кремльевская». Відео

 

Як українці спіймали Скабаеву в Парижі: «Открой личико с..чка…ах ты ватница кремльевская»

 
Затяту пропагандистської Кремля, одіозну телеведучу Ольгу Скабееву зняли на відео в супроводі глузливих вигуків. Відповідний прийом очікував скандальну росіянку в самому центрі Парижа.
 
Як українці спіймали Скабаеву
Як українці спіймали Скабаеву в Парижі
Ролик опубліковано в Twitter на сторінці користувача Krychek. «Зливний бачок вітають в Парижі. Я це відео не бачив. Треба відправити його Скабеевой »- говорить опис під роликом.
 
Судячи з відео, перехожий знімає Скабееву і ображає її матами, а вона продовжує говорити по телефону і відвертається. Далі чоловік називає її «шавкою» і «улюбленої в * тніцей Путіна».
 
Відзначимо, що даний ролик зібрав 21 тисячі переглядів і величезна кількість коментарів. В тому числі, користувачі пишуть, що на це можна дивитися постійно, а також що Скабеева попалася без оточення Росгвардіі. Разом з тим, багато коментарів містять нецензурну лексику та побажання «щоб її так всюди зустрічали».
  Відео Youtube Lena Klymenko Джерелоло інформації: replyua.net  

 

 

«Життя для того, щоб жити»: модель яка вибігла на поле під час фіналу ЛЧ пояснила… Відео Дня: Як п’яні Волинські випускниці билися з поліцією і накидалися на людей. Відео