Як таке може бути? У 49-тій школі Києва проходив рашистській шабаш для школярів. Відео

Як таке може бути? У 49-тій школі Києва проходив рашистській шабаш для школярів.

 

У самому центрі Києва школярам дали урок «русского мира»: акція матері загиблої екс-регіоналки Бережної підірвала соцмережі

 

 

Як таке може бути?
Як таке може бути? У 49-тій школі Києва проходив рашистській шабаш
Вчора, 2 травня, в день річниці трагедії в Одесі, в самому центрі Києва мати загиблої екс-депутатки від Партії регіонів Ірини Бережної організувала, без перебільшення, обурливу акцію в 49-й школі української столиці. Інформацію про кричущий захід опублікував у своєму мікроблозі Twitter користувач Zello-ХОХМА.

 

Зокрема, зазначається, що дітей зібрали на лінійку, вручивши їм чорні кульки з написами: « Одеса. 2 травня. Пам’ятаємо ».  Діти вислухали заяву ненавістніці України Олени Бережної з гаслами російської пропаганди.

 

 

Twitter Zello-XOXMA
«2 травня 2014 були заживо спалені в Будинку профспілок Одеси. Серед них були і діти … Я хочу, щоб ви не забували про ті події, які відбулися 2 травня. Пам’ятайте і плачте про тих, хто вже не прийде ніколи. Пам’ятайте, витріть сльози. Будьте гідні  — заявила дітям сепаратистка. А вони сказали їй у відповідь завчену фразу: «Будемо гідні».

 

«Як таке може бути? У Києві 49-я школа проходив рашістскій шабаш. На лінійці в незміцнілі уми школярів вливається ватно-сатанинська пропаганда щодо подій в Одесі. Де СБУ? Це їхній клієнт. Діяльність цієї колорадській самки спрямована проти держави Україна », — прокоментував подію блогер. Відзначимо, що його пост викликав масу гнівних коментарів.

 

Відео Youtube Lena Klymenko

Джерело інформації: replyua.net