«Верни мне б@ядь $2,3 млн…а ты $145 верни…»: Як Шустер з Коломойським воювали в прямому ефірі. Відео

«Верни мне б@ядь $2,3 млн…а ты $145 верни…»: Як Шустер з Коломойським воювали в прямому ефірі

 

У вчорашньому ефірі програми «Свобода слова Савіка Шустера» на телеканалі «Україна» Шустер заявив, що збирається подати позов проти олігарха Коломойського, який раніше звинуватив журналіста, що він нібито брав гроші з гостей своєї програми за участь, коли вона виходила на каналі 1+1, що належить якраз Коломойському.

 

Шустер з Коломойським

 

«Я прийняв рішення подати до суду на Коломойського. Захист честі, гідності і, врешті-решт, моєї професійної репутації», — сказав Савік Шустер.

Шустер нагадав, що 3 вересня 2015 року його студія підписала контракт з телеканалом «1 + 1», який діяв до кінця серпня 2018 року. Журналіст також зазначив, що після двох випусків його програму 18 вересня зняли з ефіру телеканалу.

Після демонстрації відео Шустер повідомив, що Коломойський зателефонував в ефір. Варто відзначити, що раніше в цій же програмі бізнесмен по телефону брав участь в дискусії щодо ситуації з «ПриватБанком».

«Ми з Вами будемо судитися», — сказав йому Шустер.

«Звичайно, будемо судитися. Ви тільки не лякайте мене судами. Де будемо судитися — в Італії чи в Україні?», — відповів Коломойський.

«Може, Ви спочатку гроші поверніть за 10 передач, які Ви провели, а потім будемо з Вами розмовляти», — заявив олігарх, зажадавши від журналіста повернути йому $ 2,3 млн.

 

 

Відео Youtube Shuster online

Повна передача Свобода слова Савіка Шустера – ? ПРЯМИЙ ЕФІР

Як Шустер з Коломойським воювали в прямому ефірі

По матеріалах видання: Страна.UA


«Рука депутата завжди на пульсі подій»: мережа жорстко сміється над вульгарним вчинком депутата Радуцького


На “1+1” ведуча Мосейчук, в прямому ефірі ледве-ледве розняла Тимошенко з міністром Зеленського