Як Порошенко Путіна вітав з Днем Росії після початку війни на Донбасі

Депутат Верховної Ради від партії «Слуга народу» Ірина Верещук пригадала експрезиденту України Петру Порошенко що він привітав Володимира Путіна з Днем Росії у 2014 році, коли вже йшла війна на Донбасі. Про це у вівторок, 7 липня, повідомляє «Страна.ua».

Як Порошенко Путіна вітав з Днем Росії
Як Порошенко Путіна вітав з Днем Росії

Верещук і Порошенко посперечалися на ток-шоу «Свобода слова». Експрезидент зажадав пред’явити «першоджерело» з його поздоровленням Путіну. Верещук стверджувала, що про це повідомляв прессекретар російського лідера Дмитро Пєсков. Порошенко на це заявив, що офіційний представник Кремля бреше.

Так, по інформації видання «Страна», 12 червня 2014 року Порошенко і Путін розмовляли телефоном. Як сказано в повідомленні на сайті Кремля, Порошенко поінформував Путіна про свій план врегулювання ситуації на південному сході України.

А також привітав його з Днем Росії. Пізніше Київ не спростовував цієї інформації. Порошенко став президентом України за кілька днів до телефонної розмови.

 

Відео Свобода слова на ICTV

Як ми також повідомляли, лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко в прямому ефірі Савіка Шустера звинуватила експрезидента Петра Порошенко в відмиванні грошей через Національний Банк України: “Це Вас всіх обікрали Порошенко, Гонтарева та Смолій”. Відео